Obchod

V našem potápěčském klubu můžete na prodejně zakoupit kompletní výstroj k potápění. Prodejní dobu nemáme pevně stanovenou, většinou je klub otevřen v pracovní dny po 16 hodině. Po předchozí telefonické dohodě Vám otevřeme v dohodnutém čase nejen přes týden, ale i o víkendu.

V prodejně si můžete zakoupit kompletní výstroj různých renomovaných potápěčských značek. S výběrem vhodné potápěčské výstroje Vám rádi odborně poradíme, popř. nabídneme možnost si konkrétní výstroj před zakoupením vyzkoušet. V omezeném sortimentu nabízíme i plaveckou výstroj a v případě speciálního požadavku výstroj objednáme a zajistíme její rychlé dodání. Účastníkům našich kurzů, potápěčských akcí a stálým zákazníkům poskytujeme ze zakoupeného zboží velmi zajímavé slevy.

V našem klubovém obchodě zakoupíte tyto značky:

Finská společnost, která je od 30. let minulého století průkopníkem ve vývoji a výrobě potápěčských měřících přístrojů. Kromě široké nabídky potápěčských počítačů, uvedla jako první v roce 1999 na trh první náramkové outdoorové hodiny s funkcemi pro pobyt v přírodě. Jejich náramkové počítače jsou vybaveny výškoměrem, barometrem, elektronickým kompasem, teploměrem, GPS, měřičem tepové frekvence a jinými, zajímavými funkcemi.
Finský výrobce velmi kvalitních suchých obleků, které jsou oblíbené u technických potápěčů pro svou odolnost v extrémních podmínkách. Různé typy a materiály, vyspělé technické zpracování a spoustu praktických detailů řadí zn. Ursuit mezi nejlepší výrobce potápěčských obleků na trhu.
Kanadský výrobce potápěčské techniky, který se zaměřuje především na mokré neoprenové a suché obleky s nejširší nabídkou na světě. Až 36 velikostí uspokojí každého potápěče.
Francouzská společnost založená v roce 1935 v Marseille, která nabízí ucelený sortiment velmi kvalitní potápěčské techniky s atraktivním designem. Z historie této světoznámé firmy je zajímavé, že v roce 1964 Georges Beuchat vyvinul designe ploutve, která byla komerčně označena jako Jetfins. Poté v 70. Letech byly jak obchodní název, tak i design ploutve Jetfin prodány společnosti Scubapro. Nepřímo stál Georges Beuchat i u zrodu loga firmy Scubapro. V roce 1964 uvedl na trh regulátor Beuchat Souplair, ze kterého bylo později adaptováno logo „S“ pro značku Scubapro. Firma Beuchat je světovou jedničkou ve výrobě potápěčské techniky pro rekreační potápění a jejich výrobky si zachovávají výjimečnou kvalitu.
Americký výrobce plaveckých potřeb pro závodní i rekreační plavce. Jejich produkty zkvalitňují techniku plavání a zvyšují výkonnost. Nabízejí kompletní sortiment produktů pro kondiční i závodní plavání. Produkty FINIS jsou využívány nejlepšími plavci, u nás např. David Čech, který přeplaval La Manche.
Italská značka potápěčské techniky, která je jeden z nejstarších výrobců potápěčské techniky na světě. Její začátky se datují do roku 1938, kdy bratři Egidio a Nanni Cressi začínají konstruovat první masky a zbraně pro lov v moři. V roce 1946 je v italské Genově oficiálně založena společnost Cressi. V roce 1952 Cressi vynalezla a vyrobila první masku na světě s oddělenou kapsou pro nos – Pinocchio Mask, která umožňuje vyrovnání tlaku v uších. V 50. letech se jednalo o obrovský pokrok, který této masce zajistil nesmrtelnost. Jedná se o nejznámější a nejprodávanější masku v historii. Maska se stále vyrábí a Cressi ji i dnes nabízí ve svém katalogu! V roce 1957 Cressi zkonstruovala nový kyslíkový rebreather – Aro Ar57b a ten se stal okamžitě součástí výstroje italských ozbrojených sil, hasičů a výcvikových středisek. Jednalo se o nejjednodušší, nejspolehlivější a nejbezpečnější kyslíkové zařízení na trhu a dodnes je stále používáno některými ozbrojenými silami. Potápěčská technika od firmy Cressi patří mezi nejlepší na trhu a uspokojí i ty nejnáročnější potápěče.