Enriched Air Diver

Enriched Air Diver – potápěč s obohaceným vzduchem je PADI nejpopulárnějším specializačním kurzem. Potápění s obohaceným vzduchem Vám dává více času v bezdekompresních limitech a dovoluje Vám během jednoho potápěčského dne provádět opakované ponory s menší fyzickou zátěží. Umožňuje Vám strávit více času u vraku plného ryb, fotografování nebo třeba při potápěčském safari, po náročném potápěčském dni sníží celkové nasycení Vašeho těla dusíkem.

Co se budete učit?
V teoretické lekci a ve dvou nepovinných ponorech se dozvíte:

  • Dozvíte se, proč potápění s vzduchem obohaceným o kyslík Vám dává delší čas na dně.
  • Plánování ponorů s obohaceným vzduchem.
  • Jak nastavit potápěčský počítač pro potápění s obohaceným vzduchem.
  • Používat kyslíkový analyzátor k obsahu kyslíku v láhvi.
  • Označení láhve s obohaceným vzduchem a vyplnění záznamu o analýze.

Předpoklady

Cena: 5500 Kč

Cena zahrnuje studijní materiál, zapůjčení výstroje, plnění vzduchem a certifikaci PADI. V ceně nejsou obsaženy vstupy na lokality a doprava.

Zaujal Vás některý z našich kurzů? Kontaktujte nás.

Souhlasím s níže uvedenými podmínkami.

Odesláním tohoto formuláře spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti DiveClub Vsetín,z.s., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty společnosti PADI, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.