Rescue diver

Smyslem kurzu je rozšířit si znalosti pokročilého potápěče o potápěčské záchranářské vědomosti a naučit se předcházet a řešit možné krizové situace při potápění. Stanete se jistější ve svých dovednostech a díky získaným znalostem v kurzu potápěč záchranář, budete umět pomoci ostatním kamarádům potápěčům. Bude uplatňovat Vaše znalosti při procvičování záchranných scénářů.

Co se budete učit?

  • vlastní záchrana
  • rozpoznání a zvládání stresu u jiných potápěčů
  • krizového řízení a vybavení
  • první pomoc při potápěčských nehodách
  • záchrana potápěče v panice
  • záchrana nereagující potápěče
  • postup hledání ztraceného potápěče

Cena: 10900 Kč

Jakou potápěčskou výbavu budete potřebovat?

Budete potřebovat základní potápěčskou výstroj a kapesní oronazální resuscitační masku. Během výcviku budete dále pracovat s kyslíkovou jednotkou, záchranným plovákem, signalizační bojí a CPR figurínou. Vše potřebné jsme si pro Vás připravili a bude Vám v průběhu kurzu poskytnuto.

Kdo se kurzu může zúčastnit?

PADI (Junior) Adventure diver, kteří mají alespoň 12 let a absolvovali Adventure ponor podvodní navigace, anebo kvalifikaci odpovídající AOWD. Dále je potřeba absolvovat během posledních 24 měsíců základy První pomoci a CPR (kardiopulmonární resuscitace), které nabízíme v kurzu Emergency First Response.

V rámci výcviku nabízíme možnost provést kurzy Rescue diver a EFR v jednom bloku a to za zvýhodněnou cenu 11900 Kč.

Cena kurzu zahrnuje

Učebnici, výuku teorie a učební pomůcky, pokud nemáte vlastní, tak zapůjčení kompletní základní potápěčské výstroje a certifikaci PADI.

Cena kurzu nezahrnuje

Dopravu a vstupy na lokalitu, ubytování a mimo ČR plnění lahví.

Zaujal Vás některý z našich kurzů? Kontaktujte nás.

Souhlasím s níže uvedenými podmínkami.

Odesláním tohoto formuláře spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti DiveClub Vsetín,z.s., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty společnosti PADI, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.