Discover Scuba Diving

Láká vás podvodní svět? Chtěli byste vyzkoušet potápění s přístrojem a nejste rozhodnutí, zda je potápění to pravé, co chcete v budoucnu dělat? Že je potápění nebezpečná a fyzicky náročná činnost, kterou nezvládnete?

Často jsou o tom lidé přesvědčeni. Opak je pravdou. S úsměvem vždy říkáme, že fyzicky nejnáročnější činností při potápění je naskládání výstroje do auta a její následné přinesení k vodě. Díky propracovanému výcviku PADI patří potápění mezi jeden z nejbezpečnějších sportů. Potápět se s přístrojem může již dítě od věku 10 let.

Přijďte se k nám o tom přesvědčit a v programu Discover Scuba Diving vstoupit do světa ticha, do míst, kam se většina lidí nikdy nepodívá! Za asistence instruktora PADI se seznámíte se základními pravidly přístrojového potápění, potápěčskou výstrojí a uskutečníte svůj první ponor ve volné vodě.

Cena: 3500 Kč

V ceně je zahrnuto poskytnutí kompletní potápěčské výstroje. Není zahrnuta doprava a vstup na lokalitu.

Program Discover Scuba Diving organizujeme při našich potápěčských cestách na lomech, jezerech nebo v moři.Budete-li chtít v potápění pokračovat a prožívat dobrodružství při objevování podvodního života, řekněte o tom Vašemu instruktorovi, který zařídí vše potřebné anebo se přihlaste do kurzu Open Water Diver. Zkušenosti získané programem Discover Scuba Diving se vám budou počítat v rámci kurzu Open Water Diver a z ceny kurzu bude odečtena částka 500 Kč.

Zaujal Vás některý z našich kurzů? Kontaktujte nás.

Souhlasím s níže uvedenými podmínkami.

Odesláním tohoto formuláře spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti DiveClub Vsetín,z.s., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty společnosti PADI, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.