DPV potápěč (podvodní skútr)

Specializovaný PADI kurz potápěnÍ s DPV (Diver Propulsion Vehicle) je výcvikový program, ve kterém se potápěči naučí plánovat a provádět ponory s podvodními skútry. Potápění s podvodním skútrem Vám umožní prozkoumávat vzdálenější lokality, na které by jste se normálně nedostali. Přesuny pod vodou probíhají ve velmi krátkém čase, s minimální námahou a tak maximálně využijete svůj čas strávený pod vodou a užijete si více zábavy!

Co se budete učit?

Teoretické znalosti o obsluze, nabíjení a údržbě skútru. Plánování ponoru, týmovou spolupráci a komunikaci při ponoru, kontrolu vztlaku se skútrem při ponoru a samozřejmě nouzové situace při potápění se skútrem.

Délka trvání: 1 den, 2 ponory na otevřené vodě.

Cena: 5900 Kč

Jakou potápěčskou výbavu budete potřebovat?

Náležitosti výstroje jsou předmětem výuky základní části teoretické přípravy kurzu, ve které Vám rádi poradíme a pomůžeme sestavit tu správnou potápěčskou výstroj. Obecně postačuje rekreační výstroj s kompenzátorem vztlaku, který má mezinožní popruh.

Kdo se kurzu může zúčastnit?

  • potápěč s kvalifikací PADI (junior) Open Water Diver a vyšší, nebo ekvivalent jiné potápěčské asociace
  • minimální věk 12 let

Cena kurzu zahrnuje:

  • kompletní teoretickou a praktickou výuku
  • poskytnutí skútru pro potřeby výuky
  • certifikační poplatek PADI

Cena kurzu nezahrnuje:

  • doprava a vstup na lokality
  • plnění lahví a půjčovné výstroje

Zaujal Vás některý z našich kurzů? Kontaktujte nás.

Souhlasím s níže uvedenými podmínkami.

Odesláním tohoto formuláře spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti DiveClub Vsetín,z.s., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty společnosti PADI, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.