Zkušební ponor v bazénu

Měli jste touhu vyzkoušet potápění? Přemýšleli jste o tom, jaké pocity prožívá potápěč pod vodní hladinou? Jaké to je dýchat pod vodou?

Tento program Vám nabízíme jako možnost, jak se seznámit s potápěčskou výstrojí a vyzkoušet si potápění s přístrojem v bazénu pod dohledem instruktora PADI.

Po krátkém briefingu si společně sestavíme potápěčský přístroj a během hodinového ponoru vyzkoušíte dýchání pod vodou a plavání. Procvičíme si některé z dovedností kurzu Open Water Diver.

Cena: 2290 Kč

V ceně programu je zahrnuta kompletní potápěčská výstroj a vstup na bazén.

U tohoto programu nabízíme i variantu zkušebního ponoru ve volné vodě. Po dohodě s účastníky zvolíme vhodnou lokalitu, kde po předchozí teoretické a praktické přípravě provedeme ponor. Velmi zajímavá varianta zkušebního ponoru, která dává účastníkům možnost zažít skutečné podvodní dobrodružství!

Cena: 2500 Kč

Tento program můžete i darovat. Dárkový poukaz Vám rádi připravíme a můžete si jej osobně vyzvednou v naší prodejně ve Vsetíně nebo si jej zakoupit v našem e-shopu zdeProgram je vhodný již pro děti ve věku od 10 let. Pro přihlášenou skupinu 3 a více osob je zvýhodněná cena 2100 Kč za osobu, u zkušebního ponoru ve volné vodě pak 2300 kč za osobu .

Možná Vás podvodní svět nadchne natolik, že se rozhodnete v potápění pokračovat a přihlásíte se na kurz Open Water Diver. Rádi Vás v tomto kurzu uvítáme! Kdo se rozhodne do 10 dnů od zkušebního ponoru a přihlásí se do kurzu potápění OWD, získá slevu 500 Kč z ceny kurzu.

Potápění je zábava! Neváhejte a pojďte s námi prožívat krásná podvodní dobrodružství!

Váš DiveClub Vsetín, z.s.

Zaujal Vás některý z našich kurzů? Kontaktujte nás.

Souhlasím s níže uvedenými podmínkami.

Odesláním tohoto formuláře spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti DiveClub Vsetín,z.s., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty společnosti PADI, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.