Advanced Open Water Diver

V tomto kurzu si rozšíříte své znalosti a dovednosti získané v základním kurzu Open Water Diver. Skládá se z pěti samostatných, dobrodružných ponorů. Dva z těchto ponorů jsou povinné, hloubkový a navigační a další tři si můžete zvolit podle svého zájmu. Můžete zvolit např. noční ponor, potápění z lodě, ponor v suchém obleku, ponor dokonalé vyvážení, ponor najdi a vyzvedni, sidemount ponor, ponor k vraku a jiné.

Tyto absolvované ponory se mohou stát prvním ponorem ve specializačním kurzu, jako je např. kurz potápění se systémem sidemount (postranní uchycení lahví).

Kurzu se mohou účastnit (Junior) Open Water potápěči, kteří mají alespoň 12 let. Mohou se účastnit všech dobrodružných ponorů s výjimkou ponoru sidemount, kde je stanovena spodní hranice věku 15 let. Budeme se učit plánovat ponory, zlepšovat navigační schopnosti a ovládání vztlaku, budeme zjišťovat fyziologické účinky hloubkového potápění na naše tělo, učit se potápět v noci anebo ve vytyčeném prostoru hledat nějaký potopený předmět.

Cena: 10900 Kč

V ceně je zahrnut studijní materiál a speciální výstroj pro jednotlivé dobrodružné ponory. Pro zvládnutí kurzu budete potřebovat svou vlastní doplňkovou výstroj jako např. kompas, potápěčské světlo nebo deco bójku. Po dohodě Vám zapůjčíme kompletní základní potápěčskou výstroj.
Při dokončení kurzu na lokalitě v zahraničí, v rámci cesty za potápěním, organizované našim klubem, je cena kurzu 9900 Kč.
V ceně kurzu nejsou zahrnuta doprava a vstupy na lokality, v případě dokončení kurzu v zahraničí není zahrnuto plnění lahví vzduchem.

Chcete víc zážitků z potápění? Přihlaste se do kurzu PADI Advanced Open Water Diver a prostřednictvím Vámi vybraných dobrodružných ponorů získejte nové zkušenosti pod dohledem instruktora PADI. Udělejte první krok k novým specializacím, které vám rozšíří možnosti průzkumu podvodního světa. Přidejte se k nám a prožijte další vzrušující potápění plné zábavy!

Zaujal Vás některý z našich kurzů? Kontaktujte nás.

Souhlasím s níže uvedenými podmínkami.

Odesláním tohoto formuláře spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti DiveClub Vsetín,z.s., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty společnosti PADI, v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.