Obchod

DiveClub Vsetín, z.s. provozuje svou vlastní kamennou prodejnu ve Vsetíně, kde si můžete zakoupit kompletní potápěčskou výstroj a plavecké potřeby. Kromě zmíněných věcí u nás zakoupíte i stylové potápěčské oblečení a na své si přijdou i příznivci jiných vodních sportů, jako jsou plavci, milovníci paddleboardu, windsurfingu apod. Pro tyto sportovce nabízíme velmi zajímavé funkční oblečení, které jim při jejich sportovních aktivitách dodá pocit tepla a komfortu. Přijďte do naší potápěčské prodejny, kde Vám odborně poradíme a rádi pomůžeme vybrat vhodný a funkční produkt, který Vám pomůže splnit všechny vaše sportovní cíle a při dalších rekreačních aktivitách Vám dodá pocit osobní pohody a komfortu.

DiveClub Vsetín, z.s. také provozuje e-shop, kde naleznete veškeré zboží, které si u nás můžete zakoupit. Věříme, že si z naší nabídky vyberete.  A jestli hledáte něco speciálního, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám s výběrem pomůžeme a zboží v co nejkratší době dodáme. 

Naši prodejnu můžete navštívit v pracovních dnech od 10 do 17 hodin. Po předchozí telefonické dohodě Vám otevřeme i v jiném čase, a to nejen přes týden, ale i o víkendu. Rádi Vám vyhovíme. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Bublinám zdar!

Váš DiveClub Vsetín, z.s. –  místo kde se rozdává radost ze sportu!