Dne 30. 3.2023 otevíráme nový kurz potápění pro začátečníky!

Dne 30. 3.2023 (čtvrtek) v 16.00 hodin otevíráme nový PADI kurz Open Water Diver pro začátečníky potápění ve Vsetíně. Najdete nás na ulici Josefa Sousedíka 1730, vchod do prostor DiveClubu Vsetín je z jednosměrné ulice Družby. Pokud Vám uvedený termín nevyhovuje, kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín.

  • začátek kurzu v 16.00 hodin – nezbytná administrativa, 1. část teoretické přípravy, příprava potápěčské výstroje 
  • předpokládané pokračování kurzu 4. 4.2023 (úterý) v podvečerních hodinách praktickou částí v bazénu ve Vsetíně – první dvě lekce. Podrobnosti a přesný termín dohodneme při začátku kurzu.
  • Pokračování v teoretické a další praktické přípravě se domluvíme následně společně.

Ponory ve volné vodě budou probíhat v lomu Výkleky u Olomouce nebo v velmi hezkém lomu v polském Jaworznu, popř. jezero Guláška na Slovensku. Po vzájemné dohodě jsou možné i jiné potápěčské lokalit.

Na začátku kurzu Vás vybavíme studijním materiálem a výstrojí, kterou si odzkoušíte tak, aby Vám seděla. Základní část výstroje (masku, šnorchl, haubnu, rukavice, ploutve a botičky) musíte mít svou vlastní. Pro ty kdo toto nevlastní máme v rámci klubové prodejny připraven bohatý výběr kvalitní potápěčské výstroje, kterou si můžete odzkoušet a zakoupit. S výběrem výstroje Vám rádi pomůžeme a doporučíme tu nejvhodnější právě pro Vás.

Cena kurzu PADI Open Water Diver je 11300,- Kč a jsou v ní zahrnuty studijní materiál, zapůjčení výstroje a potápěčské láhve se vzduchem po dobu kurzu, vstup na bazén, 4 ponory na volné vodě, celkem tedy 3 teoretické bloky a 9 praktických lekcí ve vodě. Na závěr kurzu si společně zkontrolujeme nabyté znalosti a následně obdržíte elektronickou certifikační kartu potápěče PADI s platností potápění do hloubky 18 metrů po celém světě!

Informace o kurzu potápění pro začátečník naleznete na našich klubových stránkách zde. Kdo máte zájem o kurz potápění pro začátečníky, přihlaste se nám co nejdříve na e-mail: jirka@diveclubvsetin.cz nebo telefonicky na čísle 777808440.

Těší se na Vás instruktor potápění Jirka 🙂