POLSKO Jaworzno Koparki 26.-28.11.2021

Ahoj potápěči,

Naplánovali jsme potápěčský víkend v Jaworznu. Je zde krásný potápěčský areál se zatopeným lomem. Maximální hloubka lomu je 18,5 metrů a nachází se v něm spoustu atrakcí (těžební rypadla, velká loď, cvičební plošiny, zatopený můstek čerpací stanice a jiné…). Ubytování máme rezervované v Aqua hotelu, který se nachází v blízkosti potápěčské základny Koparki. Někteří z nás tam již byli a jistě potvrdí, že ubytování a jídlo je zde skvělé. V této chvíli máme rezervováno 8 pokojů, na pokoji můžou být max. 2 osoby. Parkování je přímo v areálu hotelu. Nachází se zde restaurace a pro potápěče místnost k sušení mokré výstroje.

Cena za pokoj:
pokoj pro 1 osobu - 190 Zl.
pokoj pro 2 osoby - 220 Zl.

V ceně pokoje je snídaně.


Rezervované pokoje: 8 (nyní ještě lze další rezervovat)
Volné pokoje: 2


Vzhledem k počtu přihlášených osob budeme na celý víkend v potápěčské základně rezervovat dva přístřešky a taky v případě potřeby další pokoje. Prosím o co nejrychlejší rozhodnutí, jelikož hotel bývá často plně obsazen potápěči! Rezervovat pokoj 7 dnů před příjezdem většinou nevede k úspěchu! :-D.

Pro potápěče a jejich rodinné příslušníky je zde možnost procházek v areálu tzv. polské Maledivy, které se nachází za potápěčskou základnou. Z hotelu je to cca 700 metrů. Ve vzdálenosti cca 400 metrů od hotelu je krásná vyhlídka na celý lom Koparki i s potápěčským areálem.

Doprava na místo individuální. Dálniční známka nebo mýto se v Polsku v tomto úseku neplatí!

Co se platí na místě:

  • Ubytování v hotelu, lze platit plat. kartou
  • Potápění 50 Zl. /den za potápěče, lze platit plat. kartou
  • celodenní foukání je v bázi zajištěno

Orientační plán akce – v pátek odpoledne příjezd, ubytování v hotelu a volná zábava. V sobotu ráno po snídani odjezd na základnu a dle libosti celodenní potápění. Kdo bude chtít, může udělat i více než dva ponory. V neděli po snídani bychom dali dva ponory, následně návrat na hotel, vyklizení pokojů a po pozdním obědě odjezd domů. Zájemci o tuto akci v Jaworznu volejte, kdo co bude potřebovat z výstroje, zajistím. Na místě je možné po dohodě zahájit či pokračovat v kurzu potápění v suchém obleku, popř. jiné specializační kurzy.

Bublinám zdar! Jirka

😉