Dne 1. 8. 2020 v 8.00 hodin otevíráme nový kurz potápění Open Water Diver – potápěč začátečník. Přijďte se k nám naučit potápět! Pokud Vám termín nevyhovuje, kontaktujte nás na tel. č. 777808440, my se Vám časově přizpůsobíme!

Dne 1. 8. 2020 v 8.00 hodin otevíráme nový PADI kurz Open Water Diver pro začátečníky potápění ve Vsetíně. Najdete nás na ulici Josefa Sousedíka 1730, vchod do prostor DiveClubu Vsetín je z jednosměrné ulice Družby. Pokud Vám uvedený termín nevyhovuje, kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín.

  • Začátek kurzu – nezbytná administrativa, 1. část teoretické přípravy, vystrojení a první trénink ve vodě
  • Pokračování kurzu podle dohody při začátku kurzu
  • Ponory ve volné vodě budou probíhat v lomu Výkleky, jezero Guláška, lom Jaworzno Polsko popř. po dohodě jiné místo

Na začátku kurzu Vás vybavíme studijním materiálem a výstrojí, kterou si odzkoušíte tak, aby Vám seděla. Základní část výstroje (masku, šnorchl, haubnu, rukavice, ploutve a botičky) musíte mít svou vlastní. Pro ty kdo toto nevlastní máme v rámci klubové prodejny připraven bohatý výběr kvalitní potápěčské výstroje, kterou si můžete odzkoušet a zakoupit.

Cena kurzu PADI Open Water Diver je 11300,- Kč a jsou v ní zahrnuty studijní materiál, výstroj, láhev se vzduchem po celou dobu kurzu, vstup na bazén, 4 ponory na volné vodě v ČR, celkem tedy 3 teoretické bloky a 9 praktických lekcí ve vodě. Na závěr kurzu si společně zkontrolujeme nabyté znalosti a následně obdržíte certifikační kartu potápěče PADI s platností potápění do 18 metrů hloubky po celém světě!

Kdo máte zájem o kurz potápění pro začátečníky, přihlaste se nám co nejdříve na e-mail: jirka@diveclubvsetin.cz nebo telefonicky na čísle 777808440.

Jiří Baroš Váš instruktor.